Najlepsze konto osobiste


zdolność kredytowa młodego małżeństwaW czerwcowym rankingu kont osobistych na prowadzenie wysunęło się Uniwersalne Konto Bankowe – konto z Lwem w ING Banku Śląskim.

Jedną z głównych zalet konta osobistego w ING są koszty związane z jego prowadzeniem. Większość usług (takich jak przelewy krajowe, wypłaty z bankomatów itp.) są darmowe. Klient płaci wyłącznie za operacje kartą debetową 7zł. Może jednak tego kosztu uniknąć przeprowadzając transakcję płatniczą na kwotę co najmniej 200zł miesięcznie. Konto w ING jest dobrym rozwiązaniem dla klientów wymagających, dając im dostęp internetowy i mobilny do konta. Więcej na http://wbankowosci.pl/

Najlepsze konto osobiste

Dodatkową zaleta konta jest to, że klienci, którzy otworzą je do 15 lipca mogą zyskać bonus w postaci 100 zł. Kolejnymi atutami, które oferuje ING przy założeniu konta osobistego jest m.in. zdobycie naklejki zbliżeniowej, co może być fajnym dodatkiem dla młodych gadżeciarzy. Dodatkowo klient może wybrać sobie wzór, który będzie miał na swojej karcie płatniczej. Produktem powiązanym z kontem jest rachunek oszczędnościowy oprocentowany na 3 % przez 4 miesiące od daty otwarcia konta, a także konto walutowe (prowadzone w euro, dolarach amerykańskich lub funtach brytyjskich).

Konto można założyć wypełniając prosty formularz dostępny na stronie internetowej banku.

Najlepsze konto osobiste
1 (20%) 1 vote

___________________________________________________________________

Potrzebujesz pożyczki?

Weź pożyczkę w firmie, która ma najwięcej pozytywnych opinii od swoich klientów.

Pożyczki w 15 minut bez zbędnych formalności: