Pożyczka pod zastaw samochodu – Moto pożyczka – koszty, oprocentowanie, opinie klientów

moto pożyczka opiniePotrzebujesz szybkiej pożyczki bez BIK?

Jeśli masz samochód to możesz dostać taką pożyczkę już w 15 minut – bez sprawdzania BIK i innych zaświadczeń – to bardzo szybki sposób na pożyczkę – sprawdź szczegóły poniżej.

Pożyczka pod zastaw samochodu

Dla osób, które mają złą historię w bik i nie mają zdolności do zaciągnięcia pożyczki w banku lub innej firmie pozabankowej – firma pożyczkowa Moto Pożyczka wychodzi na przeciw z bardzo ciekawych rozwiązaniem, chodzi i pożyczki pod zastaw samochodu.

Dokładna oferta przedstawia się następująco:

  • Bez zaświadczeń o dochodach ani pozytywnej historii w BIK
  • Maksymalny okres trwania pożyczki to 24 miesiące
  • Maksymalna kwota pożyczki 50.000 złotych
  • Możliwość refinansowania do 50% wartości rynkowej pojazdu

Opinie o Moto Pożyczka

Przeglądając w internecie opinie klientów firmy Moto Pożyczka wychodzi na to, że mają bardzo dużo zadowolonych klientów. Oferując pożyczki pod zastaw auta zdobywają coraz to nowych klientów, ponieważ jest to doskonała alternatywa pożyczki bankowej a także chwilówki.

W znalezionych opiniach kliencie Moto pożyczka najczęściej chwalą szybki czas udzielenia pożyczki i niskie oprocentowanie i koszty ogólne pożyczki. Można tam też sporo dowiedzieć się o łatwości zaciągnięcia takiej pożyczki pod zastaw swojego samochodu – doradcy tej firmy bardzo elastycznie podchodzą do kwestii wyceny pojazdu tak więc jest bardzo mało odrzuconych wniosków o pożyczkę.

Tak więc jeśli potrzebna Ci szybka pożyczka pod zastaw samochodu to zapraszamy do wysłania wniosku do firmy Moto Pożyczka.

Pożyczka pod zastaw samochodu – Moto pożyczka – koszty, oprocentowanie, opinie klientów
4.5 (90%) 2 votes