Pożyczka w Monedo NOW – koszty i opinie klientów

Pożyczki MonedoNow to alternatywa dla produktów bankowych, które na ogół charakteryzują się wysokim stopniem skomplikowania oraz niewielkim zakresem możliwości.

Pożyczkodawca o którym dziś piszemy udostępnia rozbudowany wachlarz opcji korzystania z pieniędzy w jednym miejscu i dowolnie wybranym przez klienta czasie.

Poniżej sprawdzamy przez analizę oferty czy pożyczka MonedoNow to dobry wybór.

Pożyczka Monedo NOWmonedo now opinie klientów

Żeby starać się o pożyczkę MonedoNow nie musisz spełniać wielu wymagań i przechodzić skomplikowanej procedury. Do złożenia i rozpatrzenia wniosku wystarczy tylko, że masz:

  • ukończone 18 lat,
  • polskie konto bankowe na które wpływają przychody,
  • adres e-mail,
  • numer telefonu komórkowego.


Jeżeli zaś chodzi o warunki pożyczki to,  w dużym uproszczeniu ujmując, przedstawiają się  następująco:

  • brak ukrytych kosztów,
  • atrakcyjne oprocentowanie-dobierane indywidualnie do klienta,
  • rozłożenie rat możliwe od 3 do 36 miesięcy,
  • dostępna kwota pożyczki od 300 do 10 000 zł,
  • wszystkie formalności załatwiane są online,
  • wypłata środków następuje o każdej porze dnia, usługi 24/7.

Zarówno maksymalna do uzyskania kwota pożyczki jak i okres kredytowania uzależnione są od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy dlatego też warto już dziś złożyć wniosek i sprawdzić jaką propozycję przedstawi Ci  Monedo Now.

Czy MonedoNow sprawdza BIK, ERIF i KRD

Obecnie w zasadzie wszystkie banki oraz parabanki mają dostęp do BIK, ERIF oraz KRD. Także MonedoNow może analizować te rejestry. Warto jednak podkreślić, że jest to pożyczkodawca, który weryfikuje Ciebie a nie tylko i wyłącznie Twoją historię kredytową.

Pomimo więc wpisu w którymś z rejestrów lub spłacaniu innych zobowiązań finansowych w momencie starania się o pożyczkę, warto złożyć wniosek.

Nie każdy zdaje sobie sprawę także z faktu, że sam formularz do niczego nie zobowiązuje a jego rozpatrzenie nie pozostawia śladu w żadnym z rejestrów.

Warto więc spróbować i poświęcić kilka minut na złożenie wniosku, który zawsze ma szansę pozytywnego rozpatrzenia.

Koszty pożyczki w MonedoNow

Pożyczka MonedoNow nie ma z góry określonych kosztów. Każdy wniosek rozpatrywany jest bowiem bardzo indywidualnie i nie można w tej kwestii niczego uogólniać ponieważ nie byłoby to ani fachowe ani precyzyjne.

Z licznych opinii pożyczkobiorców wynika jednak, że jest to jeden z parabanków oferujących najlepsze warunki kredytowania.

Firma niejednokrotnie na swej stronie internetowej podkreśla i przekonuje o niskich kosztach, braku ukrytych opłat, możliwości edytowania oferty przez pożyczkobiorcę, a nawet zmianie kwoty pożyczki i ilości rat.

Dbając o to aby klient nie ponosił dodatkowych kosztów wiążących się z opóźnieniami w spłacie, przed datą płatności pożyczkobiorca otrzymuje wiadomość SMS oraz e-mail z przypomnieniem wymaganego terminu.

Opinie o MonedoNow

Osoby, które skorzystały już z pożyczki MonedoNow chwalą zarówno warunki jak i całą procedurę kredytowania.

Są to jedne z najchętniej i najczęściej rekomendowanych pożyczek na polskim rynku finansowym. Głównym wyznacznikiem o tym decydującym jest oczywiście sama oferta-korzystna i konkurencyjna względem innych tego typu produktów.

Kolejną ważną kwestią często opisywaną przez pożyczkobiorców jest podejście firmy do klienta. Doceniane są uczciwe i przejrzyste zasady oraz fakt, że żadna aplikacja nie jest automatycznie odrzucana za figurowanie klienta w rejestrze dłużników. Każdy ma szansę na pożyczkę w Monedo Now ponieważ pod analizę poddawanych jest wiele czynników, nie tylko historia kredytowa. Więcej opinii o Monedo znajdziecie na stronie: Opinie o Monedo

Strona i dane MonedoNow (Kreditech Polska)

Na stronie Monedo Now znaleźć możesz wszystko na temat oferowanych pożyczek i innych produktów finansowych.opinie o monedo now

Strona jest bardzo intuicyjna i przejrzysta w korzystaniu dzięki czemu każdy powinien bezproblemowo odnaleźć interesujące go wiadomości.

Dzięki udostępnionemu kalkulatorowi kredytowemu sprawdzasz ile możesz pożyczyć i jakie są szacunkowe koszty. Aplikacja logowania umożliwia z kolei samodzielne sprawdzenie aktualnych finansów klienta w Monedo Now.

Na stronie znajdziesz również najczęściej zadawane przez klientów pytania i odpowiedzi na nie, informacje o pożyczkodawcy , dostęp do bloga  z ciekawostkami i praktycznymi radami finansowymi.

Ze strony internetowej Monedo Now masz możliwość też złożyć wniosek o sprawdzenie zdolności kredytowej i przyznanie pożyczki.

Dane firmy:

Kreditech Polska Sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie (00-838), przy ul. Prostej 32, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000429058, NIP: 5252534005, kapitał zakładowy: 200 000,00 zł opłacony w całości.

MonedoNow stanowi znak towarowy zastrzeżony przez Kreditech Holding SSL GmbH.

Wniosek o pożyczkę MonedoNow

O pożyczkę MonedoNow możesz się starać poprzez złożenie internetowego wniosku. Dzięki niemu pożyczysz pieniądze szybko, prosto i bezpiecznie. W ciągu zaledwie kilku minut możesz otrzymać odpowiedź z ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Internetowy wniosek to nie tylko wygoda w wypełnieniu danych ale również komfort związany z ograniczeniem formalności a przez to duża oszczędność czasu i energii.

Pożyczka w Monedo NOW – koszty i opinie klientów
4 (80%) 4 votes