Hapi loans opinie

Hapi Loans to firma pożyczkowa, która znana jest również pod nazwą Hapi Pożyczki. Marka ta powstała pod skrzydłami lidera na rynku pożyczek pozabankowych – Provident S.A. Stąd można zauważyć spore podobieństwo w ofertach, które przedstawiają te dwie, z pozoru różne firmy.
W Hapi Loans można pożyczyć pieniądze nawet w wysokości 7 500 zł., co jak na prywatne firmy pożyczkowe, to bardzo wysoka oferta. Pożyczkę można wziąć na 24 miesiące, przez co teoretycznie traci na znaczeniu pospolite określenie – chwilówki. Raty spłacane są co miesiąc, przez co można pożyczkę uznać, jako kredyt pozabankowy.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w Hapi Loans?

Aby otrzymać pożyczkę w Hapi Pożyczki, należy mieć ukończone 18 lat, posiadać polskie obywatelstwo oraz mieć udokumentowane dochody. Nie każda firma pożyczkowa wymaga takich zaświadczeń, jednakże jest tu zauważalne bardzo duże podobieństwo do pożyczki firmy-matki, czyli Provident-a.

Jak otrzymać pożyczkę w Hapi Loans?

– początkowo warto skorzystać z kalkulatora pożyczki dostępnego na stronie, dzięki któremu ustalimy najbardziej optymalny okres spłaty oraz wielkość raty. Po ustaleniu kwoty, jaką chcemy pożyczyć, należy złożyć wniosek.
– potrójny system weryfikacji następuje po złożeniu wniosku o pożyczkę. Początkowo potwierdza się adres email, później numer telefonu, a na końcu numer konta bankowego. To wszystko po to, aby firma miała pewność, że pieniądze trafiają do odpowiedniej osoby.
– po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku firma przelewa pieniądze na konto bankowe.

Pożyczając 2 000 zł. na okres jednego roku, całkowity koszt pożyczki wynosi 3175,92 zł – a miesięczna rata to 264,66 zł. Pożyczając tę samą kwotę na okres 24 miesięcy – spłacamy 3769.68 zł. Całkowity koszt jest zdecydowanie większy w przypadku dłuższego okresu spłaty, jednakże rata w takim przypadku jest zdecydowanie bardziej przyjazna dla portfela pożyczkodawcy.
Biorąc pod uwagę warunki spłaty pożyczki w Hapi Loans, gdzie można uznać, że jest ona pewnego rodzaju kredytem, warto rozpatrzeć zaciągnięcie jej. Zdecydowanie do zalet pożyczki należy długi kres spłaty oraz niezbyt wygórowane koszty pożyczki, w porównaniu do chwilówek oferowanych przez konkurencję.

Hapi loans opinie
Oceń

___________________________________________________________________

Potrzebujesz pożyczki?

Weź pożyczkę w firmie, która ma najwięcej pozytywnych opinii od swoich klientów.

Pożyczki w 15 minut bez zbędnych formalności: