Creditstar – opinie i koszty

cedit star opinieCreditstar to jedna z kolejnych firm pożyczkowych, spośród wielu dostępnych na rynku finansowy, której warto bliżej się przyjrzeć. Nie tylko ze względu na opłaty związane z udzieleniem przez firmę pożyczki, ale również ze względu na proces składania wniosku dla stałych i nowych klientów.

Koszty pożyczki w Creditstar

Koszty pożyczki internetowej udzielanej przez Creditstar są uzależnione od wielu czynników. Po pierwsze od tego, jaką kwotę zdecydujemy się pożyczyć. Trzeba liczyć się z tym, że jeśli chcemy pożyczyć maksymalną kwotę, jaką oferuje firma, będziemy musieli zapłacić za to więcej. Po drugie, przez jaki okres chcemy spłacać zobowiązanie. Z mniejszym ryzykiem Credistar musi się zmierzyć, jeśli zdecydujemy się szybo spłacić. Im więcej mamy czasu, tym więcej spłacamy, pomimo, że pojedyncza rata, jest niższa.
Dla wyjaśnienia, warto przytoczyć przykład.
Maksymalna kwota pożyczki to 1 000 zł., które decydujemy się pożyczyć na okres 15 dni.
Kwota, którą spłacamy to 1135 zł. Tę samą kwotę pożyczając na 30 dni, musimy spłacić aż 1270 zł.

Ile trwa cały proces?

Jeśli pierwszy raz korzystasz z pożyczki internetowej Creditstar, to złożenie wniosku internetowego nie zajmie Ci więcej niż 10 minut. Wystarczy, że wprowadzisz najbardziej potrzebne dane, które są wymagane, wówczas trafisz do bazy klientów. Po raz kolejny wystarczy, że złożysz wniosek o konkretną pożyczkę, bez podawania za każdym razem swoich danych personalnych.
Jeśli już otrzymasz decyzję o przyznaniu pożyczki, wówczas środki pieniężne pojawią się na Twoim koncie w ciągu jednego dnia roboczego.

Odstąpienie od umowy pożyczki w Credit Star

Ciekawą sprawą związaną z pożyczka jest okres na odstąpienie od umowy. Każdy ma prawo do tego, aby w ciągu 14 dni odstąpić od umowy, bez ponoszenia konsekwencji. Jest to bardzo ważna kwestia, która rzadko jest podawana przez pożyczkodawców.

 

Creditstar – opinie i koszty
4.5 (90%) 2 votes

___________________________________________________________________

Potrzebujesz pożyczki?

Weź pożyczkę w firmie, która ma najwięcej pozytywnych opinii od swoich klientów.

Pożyczki w 15 minut bez zbędnych formalności: