Czas oczekiwania na pożyczkę w ABIS

Ostatnim czasem na rynku pożyczek pozabankowych pojawiła się nowa firma ABIS. Pierwsi klienci wyrazili masę pozytywnych opinii na temat tej pożyczki, ponieważ ich oferta była i całe czas jest bardzo atrakcyjna względem innych chwilówek. Jednak za jakiś czas pojawiły się małe problemy z czasem udzielenia pożyczki…

 Ile czeka się na pożyczkę w ABIS?

Zaobserwowaliśmy komentarze i wpisy na forach, że w ABIS wydłuża się czas oczekiwania na pożyczkę pomimo pozytywnej decyzji. Czemu tak się dzieje? Postanowiliśmy przeprowadzić w tej sprawie małe śledztwo i oto co nam się udało ustalić:

Przed świętami Bożego Narodzenia w 2013 roku firma ABIS zanotowała rekordową ilość wniosków o pożyczkę. Dlatego też czas oczekiwania na udzielenie pożyczki się trochę wydłużył za co firma ABIS przepraszała swoich klientów na swojej stronie internetowej.

Obecnie ten czas jest cały czas skracany – na forach możemy znaleźć wpisy, gdzie ludzie opisują, że po kilku dniach od otrzymania pozytywnej decyzji o udzielenia pożyczki otrzymali pieniądze na swoje konto internetowe. Tak więc firma ABIS stara się, żeby zminimalizować ten czas.

W porównaniu do chwilówek z TV, w ABIS znacznie dłużej czeka się na pożyczkę jednak oferta jest nie do porównania. RRSO w Abis wynosu w granicach kilkunastu, kilkudziesięciu % w zależności od oferty a w chwilówkach typu Provident, Wonga czy Okmoney wynosi ono powyżej 100% a dochodzi nawet do kilku tysięcy – tak więc sami odpowiedzcie sobie na pytanie gdzie lepiej pożyczyć pieniądze.

abis

Czas oczekiwania na pożyczkę w ABIS
4.67 (93.33%) 3 votes

___________________________________________________________________

Potrzebujesz pożyczki?

Weź pożyczkę w firmie, która ma najwięcej pozytywnych opinii od swoich klientów.

Pożyczki w 15 minut bez zbędnych formalności:

 • Justyna Kraków

  Ja czekałam tydzień czasu – jest to kawałek czasu ale warto było i się opłaca bo nigdzie nie ma tak taniej oferty pożyczki.

 • maciek

  U mnie 10 dni

  • Teraz czeka się krócej na oferty inwestorów – ja w 2 dni dostałam 3 oferty na pożyczkę na moich warunkach, które podałam w rozmowie przez telefon.
   TERAZ TO CHYBA JEDYNY TAKI SERWIS POŻYCZKOWY

 • Robson

  Czekałem 2 tygodnie – ale oferta godna poczekania

 • Bartnik

  U mnie czas oczekiwania na pożyczkę w Abis wyniósł około tygodnia
  W systemie pojawiała się informacja o pożyczce.

 • ela

  FIRMA GODNA POLECENIA