Czy pożyczka w ZAIMO się opłaca?

koszty pożyczki w ZaimoW dzisiejszym wpisie przyjrzymy się firmie pożyczkowej, której klienci twierdzą że cieszy się jedną z największych przyznawalności pożyczek przez internet. Chodzi tutaj oczywiście o pożyczki w Zaimo. Czy faktycznie w Zaimo tak łatwo można dostać pożyczkę? Czy pożyczka w Zaimo się opłaca i jakie ma koszty? O tym wszystkim w dalszej części artykułu.

Jakie koszty pożyczki w ZAIMO

Jakie koszty – to najczęściej zadawane pytania jeśli chodzi o pożyczkę w ZAIMO – wszystko dlatego, że firma pożyczkowa nie udostępnia na swojej stronie kalkulatora pozyczek, który pokazuje koszty wybranej pożyczki – ale czy to oznacza, że nie opłaca sie pożyczać pieniędzy w Zaimo?

Nie do końća – firma ta cieszy się bardzo wysoką przyznawlnością pozyczek – tak więc na pewno warto ją wziąć pod uwagę. Jeśli chodzi o koszty pożyczki w Zaimo to wygląda to tak:

– koszt pozyczki wyliczany jest ze zdolności kredytowej pożyczkobiorcy, 

– prowizja od pożyczki pobierana jest w wysokości od 5 do 30% – w zależności od czasu kredytowania,

– opłaty za zwłokę, przedłużenie pożyczki na stronie w ZAIMO w zakładce opłaty (tutaj)

Podsumowując: koszty w Zaim0 może nie należą do najniższych na rynku ale pożyczka jest błyskawiczna (udzielana w 10 minut) i nie ma żadnych ukrytych opłat.

Czy pożyczka w ZAIMO się opłaca?

Według mnie tak – jeśli komuś zależy na szybkiej i wysokiej pożyczce (pożyczki w Zaimo to pożyczki do 6000 złotych) to na pewno pożyczka w Zaimo to dobre rozwiązanie.

Jeśli chcesz skorzystać z pożyczki ZAIMO to skorzystaj z poniższego kalkulatora, jedna najpierw wybierz kwotę i czas pożyczki.

 

 

 

Czy pożyczka w ZAIMO się opłaca?
5 (100%) 1 vote

___________________________________________________________________

Potrzebujesz pożyczki?

Weź pożyczkę w firmie, która ma najwięcej pozytywnych opinii od swoich klientów.

Pożyczki w 15 minut bez zbędnych formalności: