Kalkulator Zaimo – koszty i oprocentowanie?

W Zaimo koszty pożyczki gotówkowej ustalane są w trybie indywidualnym dla każdego klienta, dlatego aby dowiedzieć się, jaki będzie sumaryczny koszt podjęcia pożyczki musimy wypełnić prosty formularz wnioskowy. Po wysłaniu niezbędnych danych w ciągu kilku minut otrzymamy decyzję kredytową.

Dopiero pozytywna weryfikacja kredytowa pożyczkobiorcy pozwala przygotować indywidualną ofertę, która zawiera zarówno informacje o oprocentowaniu, jak i wykaz wszystkich opłat dodatkowych.

Kalkulator w Zaimo – ile tak naprawdę zapłacimy?

Zaimo oferuje pożyczki od 400 zł do 6000 złotych w 15 minut z terminem kredytowania od jednego do dwunastu miesięcy. Przy pożyczce w wysokości 3000 złotych podjętej na okres jednego roku RRSO wynosi 243 %. Sumaryczne koszta pożyczki z oprocentowaniem i prowizją wynoszą 2875 zł, co daje nam 5875 zł całkowitego długu. Klient, który nie dotrzyma umowy i spóźni się z miesięczną spłatą pożyczki musi liczyć się z koniecznością uiszczenia kary za wysłanie upomnienia.

Za każdy monit zapłaci 40 zł; monity mogą być wysyłane co dziesięć dni, w związku z czym maksymalna miesięczna wysokość upomnień wynosi 120 zł. W przypadku nie uiszczenia należności w ciągu 45 dni firma przekazuje sprawę do windykacji. Więcej na temat Zaimo sprawdzisz we wpisie Zaimo opinie.

Koszty i oprocentowanie – ile kosztuje pożyczka?

Podejmując pożyczkę w Zaimo, musimy być świadomi, że koszta stanowią niemal 100 procent wartości samej pożyczki. Biorąc jednak pod uwagę pozytywne opinie klientów, którzy skorzystali już z oferty Zaimo, oraz pewność, że mamy do czynienia ze zweryfikowanym podmiotem gospodarczym, warto zdecydować się na podjęcie takiego zobowiązania. Na stronie internetowej instytucji znajdziemy szczegółowy regulamin oraz odpowiedzi na większość pytań związanych ze sposobem naliczania opłat.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z kalkulatora kredytowego Zaimo dostępnego po kliknięci wyślij wniosek przy logo Zaimo poniżej – po wysłaniu wniosku dowiecie się Państwo jakie koszty ustanowi dla was firma Zaimo.

Kalkulator Zaimo – koszty i oprocentowanie?
5 (100%) 1 vote

___________________________________________________________________

Potrzebujesz pożyczki?

Weź pożyczkę w firmie, która ma najwięcej pozytywnych opinii od swoich klientów.

Pożyczki w 15 minut bez zbędnych formalności: