Konkurs vivus – spłata pożyczki w vivus

loteria vivusVivus to aktualnie jedna z najpopularniejszych chwilówek. Firma zabłysnęła na rynku nie tylko możliwością pozyskania całkowicie darmowego kredytu (RRSO 0%), ale również szybkością i sprawnością działania. Od pewnego czasu Vivus jest także chwalony za podejście do swoich klientów i innowacyjność w działaniu. To właśnie w popularnym Vivusie powstał w ostatnim czasie oryginalny konkurs mający na celu zachęcenie klientów do zaciągania pożyczek. To właśnie takie konkursy jak ten budują więź pomiędzy chwilówką, a coraz większym gronem zadowolonych klientów.

KTO MOŻE PRZYSTĄPIĆ?

Do konkursu przystępuje każda osoba, która w wyznaczonym okresie zaciągnie pożyczkę na kwotę przynajmniej 500 zł. Każde 500 zł pożyczonych pieniędzy to dokładnie 1 los w loterii, a więc im większą kwotę pożyczymy tym większe są nasze szanse na wygraną w loterii. Przykładowo pożyczenie 2000 zł oznacza, że posiadamy aż 4 losy, a więc nasze szanse na wygraną wymiernie rosną. Aby przystąpić do konkursu wystarczy zarejestrować się na stronie poprawnie, oraz wziąć pożyczkę. To proste. Zyskać możemy wiele.

Spłata pożyczki w vivus

Losowanie nagród odbywa się codziennie. Każdego dnia 1 osoba wygrywa całkowitą spłatę swojej pożyczki. Dodatkowo raz w tygodniu przeprowadzane jest losowanie nagrody tygodniowej czyli 10 000 zł. Jeżeli będziemy mieli szczęście to nie tylko nasza pożyczka zostanie spłacona, ale również zarobimy dość pokaźne pieniądze od Vivus.

Konkurs trwa od 2 stycznia do 2 marca 2015 roku. Brane pod uwagę będą jedynie pożyczki zaciągnięte w tym okresie. Możliwość darmowej spłaty dowolnej pożyczki to niezwykle kusząca wizja. Jeszcze bardziej kuszące wydaje się zarobienie 10 000 zł w konkursie tygodniowym, w którym również weźmiemy udział w przypadku pożyczania pieniędzy od Vivus.

To innowacyjny pomysł, na który wpadł właściciel Vivusa. Dzięki temu klienci pożyczając pieniądze mają codziennie szansę na wygraną tak atrakcyjnej nagrody, a także na zarobienie sporych pieniędzy raz w tygodniu. Nic więc dziwnego, że z każdym dniem tej właśnie chwilówce przybywa klientów zainteresowanych pożyczkami.

 

Konkurs vivus – spłata pożyczki w vivus
5 (100%) 2 votes

___________________________________________________________________

Potrzebujesz pożyczki?

Weź pożyczkę w firmie, która ma najwięcej pozytywnych opinii od swoich klientów.

Pożyczki w 15 minut bez zbędnych formalności: