Pożyczka w Zaplo do 10 000 zł bez BIK

Znajdujesz się w sytuacji, w której pilnie potrzebujesz zastrzyku gotówki i nie wiesz gdzie bezpiecznie wziąć pożyczkę? Dodatkowo Twoja obecna sytuacja finansowa nie jest najciekawsza przez co bank nie chce udzielić Ci kredytu gotówkowego? Na szczęście poza bankami jest jeszcze szansa pozyskać pieniądze od firm prywatnych, które specjalizują się w udzielaniu pożyczek pozabankowych na raty. Jak jednak się nie pogubić i odnaleźć w gąszczu regulaminów i zasad wszystkich pożyczek?

Z pewnością pomoże w tym internet.

Dziś przeanalizujemy opłacalność pożyczki oferowanej przez firmę Zaplo.pl

Zaplo.pl – pożyczka do 10 000 zł bez weryfikacji BIK

Zaplo.pl to firma pożyczkowa mocno rozpoznawalna, nie tylko na rynku polskim, ale również zagranicznym. Zdecydowanie jest to plus dla firmy. W końcu jeśli masz do wyboru dwie firmy pożyczkowe, z czego jednej nie znasz wcale, a druga jest rozpoznawalna wśród konsumentów w całej Europie, to którą wybierzesz?

Nie mam wątpliwości, że będzie to właśnie ta rozpoznawalna, czyli Zaplo.

Firma pozabankowa oferuje pożyczki pozabankowe w kwocie od 1 000 zł. do 10 000 zł., które można spłacić w kilku lub nawet kilkudziesięciu ratach. Długi okres spłaty pożyczki to kolejny plus tej firmy. Jeśli zdecydujesz się na spłatę nawet przez 36 miesięcy, to masz pewność, że wysokość raty nie będzie mocno obciążać Twojego domowego miesięcznego budżetu.

Zaplo.pl – czy się opłaca?

Przeanalizujmy dwie oferty, jakie posiada firma Zaplo.

Pierwsza z nich, to pożyczka na najniższą kwotę – 1000zł. pobierana na okres spłaty 3 miesiące. Uwaga najniższą kwotę można pożyczyć na okres maksymalnie do 6 miesięcy. Przeanalizujmy jednak krótszy okres – czyli 3 miesiące. Decydując się na pożyczkę w tej kwocie będziemy zobowiązani do spłaty łącznej kwoty 1266,70zł., przy miesięcznej racie 422 zł. Całkowity koszt pożyczki to 266,70 zł.

Pożyczając tę samą kwotę na okres 6 miesięcy musimy się liczyć z kosztami w wysokości 429,36 zł, przy miesięcznej racie trochę ponad 238zł. Taka rata wydaje się przyzwoita, jeżeli chodzi o comiesięczny budżet domowy.

Druga oferta, to pożyczka od Zaplo na najwyższą kwotę – 10 000 zł, pobierana na okres 12 miesięcy. Koszt takiej pożyczki to 6050 zł. Może wydawać się to wygórowaną kwotą, w porównaniu np. do kredytów bankowy. Należy jednak pamiętać, że każda pożyczka pozabankowa zwykle jest droższa niż tradycyjny kredyt, jednak bardziej dostępna dla osób z kiepską historią kredytową.

Pobierając tę samą kwotę w ramach pożyczki od Zaplo na okres 36 miesięcy, musimy liczyć się z kosztem w wysokości 11 616,12 zł.

Zdecydowanie atutem tej pożyczki jest możliwość rozłożenia jej na dużą ilość rat, co rzadko zdarza się w przypadku pożyczek pozabankowych. Koszty bywają wyższe niż w przypadku kredytów bankowych, jednak po wstępnej weryfikacji oceniamy tę pożyczkę na przystępną dla domowego budżetu.

 

Pożyczka w Zaplo do 10 000 zł bez BIK
Oceń

___________________________________________________________________

Potrzebujesz pożyczki?

Weź pożyczkę w firmie, która ma najwięcej pozytywnych opinii od swoich klientów.

Pożyczki w 15 minut bez zbędnych formalności: