Pożyczka za darmo w Soho Credit

Domowy budżet zawsze jest napięty i niezwykle łatwo o jego zachwianie. Jeden lub dwa niespodziewane wydatki, które się nagle pojawią mogą zawsze zmienić wiele. W takiej sytuacji będziemy zmuszeni się zadłużyć. Warto jednak zrobić to z głową i rozważnie.

W przypadku kiedy nie mamy zdolności kredytowej w banku lub po prostu brakuje nam czasu na załatwienie tak wielkiej liczby formalności, dobrym rozwiązaniem okazać się może skorzystanie z jednej z chwilówek dostępnych na rynku. Soho Credit to młoda, ale posiadająca spore doświadczenie pożyczkowe firma, która właśnie w przypadku nagłych problemów z finansami okazać się dla nas może zbawieniem.pożyczka za darmo w soho credit

 POŻYCZKA ZA DARMO W SOHO CREDIT

Zaciągnięcie zobowiązania w Soho Credit to łatwe i przyjemne zajęcie. Pożyczkę weźmiesz bez wychodzenia z domu, a ostateczna decyzja kredytowa i przelew pojawią się nawet w kilkanaście minut od rejestracji na portalu. Wystarczy telefon komórkowy, dostęp do Internetu i oczywiście nasz dowód osobisty, z którego spiszemy dane. Samodzielnie dobierzemy zarówno kwotę jak i czas na jaki decydujemy się kredytować. Czas ten nie jest zbyt długi, ale tak dopasowany, by przeciętna osoba z powodzeniem mogła wyjść z tarapatów finansowych i postawić swoją kondycję finansową do pionu.

Warunki pożyzki w SOHO CREDIT

Szybkość działania Soho Credit jest niesamowita. Jakie jednak będą ostateczne warunki zaciągniętego kredytu? Zależy to od kilku czynników, takich jak potrzebna kwota (maksymalnie 3000 zł), oraz czas na jaki chcemy się zadłużyć (do 30 dni). Znaczenie będzie miał również nasz wewnętrzny rating na podstawie wcześniejszych pożyczek zaciąganych w tej chwilówce. Warto jednak zauważyć, że pierwsza pożyczka na kwotę do 500 zł i czas do 30 dni jest dla nas całkowicie za darmo.

To produkt testowy, którego oprocentowanie wynosi dokładnie 0%. Taki sam jest rzeczywisty koszt pożyczki. Soho Credit wychodzi również naprzeciw tym klientom, którzy mają chwilowe problemy ze spłatą swojego zobowiązania. Wystarczy, że przedłużymy czas spłaty o kolejne dni. W zależności od okresu jaki wybierzemy, oraz sumy jaką pożyczyliśmy opłata za taki ruch będzie inna, ale z reguły nie jest to kwota wysoka.

 

Pożyczka za darmo w Soho Credit
4.2 (84%) 5 votes

___________________________________________________________________

Potrzebujesz pożyczki?

Weź pożyczkę w firmie, która ma najwięcej pozytywnych opinii od swoich klientów.

Pożyczki w 15 minut bez zbędnych formalności:

 • Lidzia

  Pierwsze słyszę o Soho Credit, w zasadzie opis jest jest zachęcający aczkolwiek większość pożyczek można obecnie wziąść przez internet, przelew jest na konto, a na decyzję nie trzeba długo czekać, to już jest raczej standard. Pewnie zastanowiłabym się nad tą pożyczką gdyby nie fakt, że już ostatnio jedną wzięłam.Może następnym razem:)

 • Diana

  Jak dla mnie w Soho Credit pożyczka maksymalnie do 3000 zł to trochę za mało, potrzebuje porządnie wyremontować kuchnie, pewna jestem, że w trzech tysiącach się niestety nie zmieszczę,choć bardzo bym chciała, wrócę po pożyczkę do Zaplo, raz już brałam więc z większą kwotą nie powinno być problemu. Czy jeśli w innych instytucjach nie brałam, to koś udzieli mi pierwszej pożyczki na co najmniej 6000 zł, chciałabym się jeszcze zorientować jakie byłyby koszty w innych parabankach.

 • milka

  W Soho Credit mam ja, znajoma również ostatnio wzięła, obie jesteśmy zadowolone z wyboru. Decyzję przyznają bardzo szybko, raty są w miarę przyjemne do spłaty, polecam Soho Credit jeśli ktoś się zastanawia. Artykuł opisuje rzeczywiście prawdę więc warto się z nim zapoznać jak ktoś się zastanawia nad pożyczką, stronka godna polecenia:)

 • Wera

  Z własnego doświadczenia i wymiany poglądów ze znajomymi, którzy brali różnorodne pożyczki i te mniejsze i te większe to polecam głównie Zaplo, ale również nie najgorzej wypada Filarum, Wonga i Zaimo. Dla wszystkich zainteresowanych tematem polecam zajrzeć na strony tych instytucji i złożyć wniosek przez internet, bo wniosek jeszcze do niczego nie zobowiązuje a bardzo dużo można się dowiedzieć o pożyczkach właśnie w ten sposób.

  • Soho credit pozytywna opinia

   Jak dla mnie w soho credit było najtaniej do tej pory.
   Szukałem w wielu firmach pożyczki pozabankowej i w kilku mi odmówili, swoja drogą dobrze bo opinie nie były zbyt pozytywne ale w Soho credit nie dość, że opinie są pozytywne to i pożyczka była od reki. Koszty pożyczki relatywnie niskie także polecam.
   Ogólnie tę firmę oceniam na 4.5/5 – małe formalności, dobre opinie, baaaardzo szybka pożyczka. Jedynie co to koszty pożyczki, może i jedne z niższych ale mimo to 150 złotych kosztów pożyczki to jednak jest jakiś grosz…

 • paula

  Pożyczyłam 500 zł i oddałam w ciągu 30 dni, wszystko tak jak opisane w artykule-łatwo, szybko, nawet przyjemnie, bez dodatkowych kosztów. Szkoda, że za darmo da się pożyczyć doraźnie tylko 500 zł i trzeba spłacić pożyczkę w ciągu 30 dni, to jest naprawdę chwilówka ale czasem bardzo, bardzo potrzebna.

 • Negatywne opinie o Soho credit

  Interesuje mnie pożyczka na 2000 zł
  Oczywiście wszystko przez internet gez zbędnych formalności i marnowanie czasu na stosy dokumentacji.
  Czytałem sporo na forach i bardzo dużo osób poleca pożyczkę w Soho credit czy ktoś z was ma jakieś negatywne opinie na temat pożyczki w Soho Credit? Jakieś niemiłe doświadczenia? Albo czy ktoś z Was potrafi ocenić jak się kształtuje oprocentowanie pożyczki w Soho credit do innych ogólnie dostępnych?

 • Moja opinia o soho credit

  Polecam z czystym sumieniem pożyczkę w Soho credit bo masz wszystko wyjaśnione czarno na białym nie ma ukrytych kosztów, żadnych haczyków . Korzystałem w przeciągu ostatnich miesięcy dwa razy bo zadałem tej firmie. Od początku podobała mi się procedura i brak formalności. Wszystko załatwisz online tutaj u góry możesz skorzystać z formularza i złożyć wniosek o pożyczkę w Soho. Ja odpowiedź miałem bardzo szybko a pieniądze jeszcze tego samego dnia na koncie warto się zainteresować. A jeżeli chodzi o oprocentowanie to jest porównywalne do innych, ale koszty w sumie nie wychodzą wysokie

 • Soho credit-moja opinia

  Miałam tylko tą pierwszą pożyczkę w Soho. Wszystko przebiegło bez najmniejszych oporów, uczciwie zarówno po stronie Soho credit, jak i mojej. Pożyczkę spłaciłam oczywiście z zachowaniem terminu więc dodatkowych opłat też nie musiałam ponosić. Ogólnie to jestem zadowolona z obsługi i warunków, kolejne pożyczki w przyszłości, jeśli będę potrzebować, zapewne też wezmę tutaj.