Pożyczki na dowód online

W telewizji oraz internecie można znaleźć coraz więcej ofert pożyczek gotówkowych dostępnych na dowód osobisty. Wszystkie te oferty prześcigają się wzajemnie, a klient nie mając wielkiego pojęcia na temat tego, na co warto zwrócić uwagę, pod wpływem potrzeby decyduje się często na pierwszą lepszą pożyczkę, często później żałując swojej decyzji.

Oferty lepsze, czy gorsze, czyli czym kierować się przy wyborze odpowiedniej oferty pożyczkowej?pożyczka na dowód online

Jednym z czynników, na który najczęściej zwraca się uwagę, przy wyborze dobrej pożyczki gotówkowej, jest oprocentowanie pożyczki. Z pewnością jest ono ważne, ponieważ dzięki niemu wiemy ile będzie kosztować dana pożyczka. Jednak nie można powiedzieć, że oprocentowanie jest najważniejsze. Na atrakcyjność oferty wpływa wiele czynników – RRSO, okres spłaty, czy weryfikuje IK, BIG, KRD i inne rejestry. Jednym z czynników, który wpływa na atrakcyjność oferty jest również sposób zawierania umowy pomiędzy klientem, a pożyczkodawcą. Bardzo często okazuje się, że oferty pożyczek zawieranych przez internet są dużo tańsze ze względu na brak pośrednika, którego firma musi opłacić.

Ciekawa oferta pożyczki w ZAIMO

Zaimo to jedna z firm, która posiada jedną z ciekawszych ofert pożyczki na dowód. Klient Zaimo ma możliwość zaciągnięcia pożyczki od 1 500 zł. do nawet 15 000 zł. oraz spłaty rozbijając ją nawet na 36 rat. Aby sprawdzić dokładne warunki wystarczy wypełnić krótki formularz internetowy, a odpowiedź zostanie wydana w bardzo krótkim czasie.

Oferta godna uwagi w Filarum

Jeśli potrzebujesz mniejszej kwoty niż oferuj Zaimo, to firma Filarum ma coś odpowiedniego. Klient może pożyczyć kwotę już od 100 zł. do 3 000 zł. Okres spłaty pożyczki może wynosić maksymalnie 30 dni. Osoba, która zdecyduje się na pożyczkę 1 000 zł. spłacaną w ciągu miesiąca musi liczyć się z opłatą 281,08 zł (w przypadku kolejnych pożyczek, gdyż pierwsza z nich jest całkowicie darmowa).

Czy warto pożyczać w Soho Credit?

Soho Credit, podobnie jak Filarum daje możliwość zaciągnięcia pierwszej darmowej pożyczki gotówkowej. Klient może pożyczyć kwotę od 150 zł. do 3 000 zł. na maksymalnie 30 dni. Pożyczając 1 000 zł. na 30 dni, klient zapłaci za pożyczkę 191 zł., czyli o 90 zł. mniej niż
w przypadku poprzedniej oferty, co wskazuje na to, że oferta Soho Credit jest na prawdę atrakcyjna.

Oferta godna polecenia w Wonga.com

Ostatnią ofertą, z którą z pewnością warto się zapoznać, jest oferta Wonga.com. Każdy, kto potrzebuje niewielkiego zastrzyku gotówki powinien zapoznać się z firmą. Wonga oferuje pożyczkę od 50 zł. do 750 zł. na maksymalnie 60 dni. A co ciekawe, pożyczając nieważne jak dużą kwotę, zawsze prowizja dla Wonga wynosi tylko 10 zł.

Powyżej przedstawiono jedne z ciekawszych ofert pożyczek gotówkowych dostępnych na dowód. Większość z nich jest dostępna od ręki, wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz na stronie internetowej konkretnego pożyczkodawcy.

Pożyczki na dowód online
Oceń

___________________________________________________________________

Potrzebujesz pożyczki?

Weź pożyczkę w firmie, która ma najwięcej pozytywnych opinii od swoich klientów.

Pożyczki w 15 minut bez zbędnych formalności: