Szybka pożyczka online w via sms – jakie koszty i opinie.

via smsmVia sms to innowacyjna firma, która specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek przez internet. Oferta dotyczy chwilówek online z wypłatą środków nawet w 15 minut. W Polsce via sms jest od 2011 roku, a na rynku międzynarodowym działa już od 2009 roku. Po tylu latach doświadczenia i oferowanych usług postanowiliśmy sprawdzić dokładnie ofertę via sms.

Pierwsza pożyczka w via sms za darmo?

Tak. Via sms udziela pierwszej pożyczki w kwocie 1000 zł z terminem spłaty do 30 dni zupełnie za darmo. Jedynie w celach rejestracyjnych klient ubiegający się o pożyczkę w via sms przelewa 1 grosz na wskazany numer rachunku bankowego. Ważne, aby przelew wykonywać z konta na które ma zostać później dokonana wpłata pożyczki z via sms.

Czy to się opłaca? Oczywiście, że tak. Jeżeli ubiegasz się o pierwszą pożyczkę na taką właśnie kwotę bez obaw możesz skorzystać ze sprawdzonej firmy via sms! Dzięki temu nie musisz płacić żadnych odsetek ani dodatkowych kosztów.

Jakie koszty w szybkiej pożyczce via sms?

Ubiegasz się o kolejną pożyczkę w via sms? Jak się okazuje koszty wcale nie są wygórowane w porównaniu do innych dostępnych ofert na rynku finansowym. Maksymalna kwota pożyczki to 3000,00 zł. Przy założeniu, że chcesz pożyczyć 1000,00 zł na maksymalny okres czyli 30 dni, kalkulacje będą wyglądały następująco:

  • Kwota pożyczki: 1000,00 zł
  • Okres spłaty: 30 dni
  • Suma wszystkich opłat: 250,00 zł
  • Całkowita kwota do spłaty: 1250,00 zł
  • RRSO: 1410%

Jakie opinie w szybkiej pożyczce przez internet w via sms?

Ze względu na możliwość zaciągnięcia pierwszej pożyczki zupełnie za darmo coraz więcej osób decyduje się na pożyczenie pieniędzy właśnie w via sms. Często zdarza się tak, że nieoczekiwane wydatki zaskakują portfele u wielu osób stąd możliwość pożyczenia 1000 zł na okres 30 dni jest bardzo atrakcyjną ofertą. Nie muszą prosić o pożyczkę znajomych bądź rodziny tłumacząc się przy okazji chwilową utratą płynności finansowej.

Gdzie złożyć wniosek o pożyczkę w via sms?

Jeżeli zależy Ci na czasie i szybkiej weryfikacji Twojego zgłoszenia, skorzystaj z możliwości złożenia wniosku za pośrednictwem naszego portalu. Wniosek znajduje się poniżej artykułu. Dzięki temu masz szansę na szybki przelew gotówki w 15 minut.

Szybka pożyczka online w via sms – jakie koszty i opinie.
4 (80%) 4 votes