Szybka pożyczka przez internet – ranking 2016.

Święta, remont, wyprawka do szkoły, samochód, rachunki, nagłe wydatki …. i tak można wymieniać praktycznie w nieskończoność. Jesteś zapewne jedną z nielicznych osób, którym nagle finanse wymknęły się spod kontroli i należy jak najszybciej uzupełnić braki w portfelu.

Jak znaleźć szybką pożyczkę przez internet, sprawdzoną i bez ukrytych kosztów?

Czym się kierować przy wyborze szybkiej pożyczki przez internet?

Jakie oferty szybkich pożyczek znalazły się na pierwszych miejscach naszego rankingu i dlaczego?

Sprawdź oferty najczęściej wybieranych ofert szybkich pożyczek przez internet.

Ranking szybkich pożyczek przez internet

 

 1. Szybka pożyczka przez internet w ZAPLO

Zaplo jest częścią największej firmy pożyczkowej w Europie – Grupa Kapitałowa „4finance Group”. Od lat pracuje nad swoimi ofertami ciągle je udoskonalając i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów – zarówno nowych jak i obecnych.

Dlaczego szybka pożyczka przez internet za pośrednictwem zaplo?

Zaplo jest jedną z nielicznych firm pożyczkowych która udziela szybkich pożyczek za pośrednictwem trzech kroków. Masz tutaj możliwość pożyczenia do 10 000 zł przy zachowaniu minimum formalności.

Jakie zalety szybkiej pożyczki przez internet w zaplo?

 • szybka i bezpieczna pożyczka na dowolny cel od 1 000 zł do 10 000 zł
 • dogodne okresy spłat od 3 do nawet 24 miesięcy
 • pożyczka do 5 000 zł bez zaświadczeń o dochodach – wystarczy że złożysz wniosek online
 • zaplo daje możliwość często skorzystania z darmowych pożyczek – warto zatem śledzić ich ofertę!

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w zaplo?

 • kliknij poniżej złóż wniosek
 • wybierz kwotę pożyczki i kliknij wyślij wniosek
 • podaj dane i czekaj na weryfikację Twojego zgłoszenia – wszystko powinno zająć kilka minut!


 

 1. Szybka pożyczka przez internet w VIA SMS

VIA SMS PL to innowacyjna firma, która specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek przez internet. To polski oddział międzynarodowej grupy finansowej Via SMS Group, która działa od 2009 roku w 7 krajach europejskich. Do Polski dotarli na początku 2011 roku, a już rok później otrzymali wyróżnienie „Symbol 2012” w kategorii „Przyjazna Pożyczka”

Dlaczego szybka pożyczka przez internet za pośrednictwem via sms?

Klienci cenią sobie pożyczki za pośrednictwem via sms, ponieważ po kilku minutach od złożenia wniosku już mają decyzję – w przypadku pozytywnej chwilę później pieniądze już trafiają na wskazane konto bankowe. Dodatkowo minimum formalności i pierwsza pożyczka do 1000 zł zupełnie za darmo.

Jakie zalety szybkiej pożyczki przez internet w via sms?

 • stosunkowo niskie koszty przy każdej drugiej i kolejnej pożyczce,
 • pierwsza pożyczka do 1 000 zł zupełnie za darmo,
 • możesz skorzystać z oferty via sms nawet jeżeli masz nieterminowe spłaty w innych bankach bądź firmach pożyczkowych
 • do złożenia wniosku potrzebujesz jedynie numeru konta bankowego i numer telefonu w celach weryfikacyjnych.

Jak złożyć wniosek o szybką pożyczkę przez internet w via sms?

 • kliknij poniżej złóż wniosek
 • wybierz kwotę pożyczki i kliknij wyślij wniosek
 • czekaj na sms z kodem, który należy wprowadzić w okienko na stronę internetową via sms stronie internetowej. Jeżeli to Twoja pierwsza pożyczka na nasz rachunek bankowy prześlij 0,01 zl (1 grosz) opłaty rejestracyjnej ze swojego osobistego konta bankowego. W tytule przelewu umieść koniecznie informacje “Potwierdzam upoważnienie VIASMS PL do zapytań w bazach informacji gospodarczych, ID [Twój numer Klienta]”. W ten sposób najbezpieczniej poinformujesz nas o swoim rachunku bankowym (proszę pamiętać, iż opłata 0,01 zl (1 grosz) jest bezzwrotna i płatna tylko raz – podczas rejestracji.
 • Jeżeli decyzja będzie pozytywna pieniądze powinny znaleźć się w ciągu kilku minut na Twoim koncie – wszystko zależy od akceptacji przelewów w Twoim banku.


 

 1. Szybka pożyczka przez internet w NET CREDIT

Net Credit to trzecia pod względem naszego rankingu jedna z najbardziej zaufanych firm pożyczkowych w Polsce. Szybka pożyczka przez internet w Net Credit cieszy się popularnością na wielu portalach i forach oraz pozytywnymi opiniami wśród swoich klientów. Głównymi powodami jest możliwość zaciągnięcia pierwszej pożyczki nawet do 2 000 zł zupełnie nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Warunek jest jeden oczywiście jak w każdym przypadku wystarczy spłacić wszystko w umówionym wcześniej terminie.

Jakie zalety szybkiej pożyczki przez internet w Net Credit?

 • pierwsza pożyczka nawet do 2 000 zł zupełnie za darmo,
 • każda kolejna szybka pożyczka przez internet ze stosunkowo niskimi kosztami,
 • termin spłaty do 30 dni,
 • pożyczka bez zabezpieczeń i dokumentów.

Jak złożyć wniosek o szybką pożyczkę przez internet w Net Credit?

 • kliknij poniżej „złóż wniosek”
 • wybierz kwotę pożyczki i termin spłaty oraz podaj swoje dane,
 • w celu bezpiecznej rejestracji Twojego numeru konta bankowego należy przelać jeden grosz na wskazany rachunek – na ten sam numer konta w przypadku akceptacji zostanie przelana wnioskowana przez Ciebie kwota
 • poczekaj na wiadomość weryfikacyjną – jeżeli będzie pozytywna pieniądze zostaną przelane na wskazane konto.


Przedstawiliśmy Ci aktualny ranking odnośnie szybkiej pożyczki przez internet. Wszystko teraz zależy od Twoich potrzeb i indywidualnych preferencji. Złóż wniosek za pośrednictwem naszej strony i czekaj na szybką weryfikację.

Szybka pożyczka przez internet – ranking 2016.
4.6 (92%) 5 votes
 • Andrzej.Wolny

  Dzień dobry,
  Bardzo przydatny ranking szybkiej pożyczki przez internet.
  Zastanawiałem się własnie, gdzie najlepiej złożyć taki wniosek o pożyczkę i dzięki temu wpisowi zdecydowałem się na via sms. Akurat potrzebuję 1000 zł myślę, że w przeciągu 30 dni oddam bez problemu, a zgodnie z tym rankingiem za pierwszą pożyczkę w tej kwocie nie ponoszę żadnych kosztów.
  Pozdrawiam,
  Andrzej Wolny.

 • milena

  Czy ktoś z Was szuka jeszcze szybkiej pożyczki przez internet? Możecie podzielić się uwagami odnośnie tego rankingu? Gdzie składaliście wniosek i jak został rozpatrzony?

 • Gocha.

  Tak, ja składałam wniosek za pośrednictwem tej strony.
  Składałam w via sms i bardzo szybko został rozpatrzony. Ja wnioskowałam o 500 zł więc nie wiem czy kwota ma akurat jakieś znaczenie, ale obsługa bardzo szybka.

 • daly

  Fajny ranking.
  Skorzystałem ludzie polecają Waszą stronę na różnych forach – dzięki nim tu trafiłem.
  Sprawdzone i rzetelne info a kasa na koncie!

 • gosc

  zaplo daje dobre oferty szybkiej pożyczki przez internet – można się skusić tym bardziej że można wziać dużo za darmo

 • Małgorzata. Gocha

  akurat zaplo wyszło z takim świetnym pomysłem że udziela pożyczek ogólnie do 10 000 ł – i tutaj jest minimum formalności. A możesz też pożyczyć do 5000 zł bez żadnych zaświadczeń o dochodach i innych dokumentach.
  A że za darmo – to pewnie chodzi o promocje zaplo bo warto obserwować ich oferty teraz w tym miesiącu, zwracają odsetki przy terminowych spłatach . Ja z zaplo wyremontowałam sobie łazienkę i kuchnię i nie kosztowało mnie to nic 🙂 tyle, że oddawałam kasę w terminie da się !

 • karol

  Polecam korzystanie z pożyczek właśnie przez internet. Składałem już wnioski w różnych formach i ta jest najwygodniejsza i najszybsza. Wypełnienie wniosku trwa dosłownie kilka minut, nie trzeba się obawiać, że coś się źle wypełni albo pominie, wszystko co musisz robić po kolei wyświetla się na ekranie. Wystarczy kliknąć ,,złóż wniosek”. Rewelacja 🙂

 • zofia

  Interesuje mnie ten Viasms, który jest opisany powyżej. Czy ktoś już korzystał z tych pożyczek???? bo pierwszy raz o nich słyszę a już trochę w sferze pożyczek poczytałam tu i tam i z tą firmą spotykam się pierwszy raz. Wie ktoś coś odnośnie kosztów pożyczki u nich, jak wygląda oprocentowanie itp.????

 • mariola

  Miałam pożyczkę w Net Credit. Uważam, że firma ta jest warta i godna polecenia. Wybierając właśnie tą pożyczkę kierowałam się głównie bardzo dużą ilością pozytywnych komentarzy i artykułów na blogach i forach. Potwierdzam, że piszą prawdę. Wniosek rozpatrują bardzo szybko, bynajmniej ten internetowy.

 • stefa

  Dobrze wiedzieć takie informacje:):) Czasami pożyczka potrzebna jest bardzo szybko, na już….wtedy zazwyczaj szuka się stacjonarnego oddziału bo takie jakieś głupie przeświadczenie, że będzie szybciej, może niektórzy myślą, że nawet taniej ale tak to nie działa. Dla mnie, osobiście bardzo przydatny artykuł:)

 • janka

  Przydatne informacje, czasem bardzo szybko potrzeba pieniędzy i nie wiadomo gdzie się udać żeby dostać pożyczkę i nie bawić się w donoszenie zaświadczeń i organizowania jakichś dziwnych procedur, kilka razy przetestowałam pożyczki w bankach i zdecydowanie wolę pożyczać w parabankach. Mają mniej skomplikowane procedury według mnie.